שותפים להצלחה

דרושים ב ECI

עם 30 סניפים ברחבי העולם, החברה הישראלית-אמריקאית eci, המייצרת פלטפורמות תקשורת, מספקת לחברות תקשורת בינלאומיות את תשתיות התקשורת המתקדמות והמובילות ביותר.
החברה מונה כיום כ-1,800 עובדים ומציגה היקף הכנסות של 390 מליון דולר בשנה (על פי 2017). מרכז החברה בארץ נמצא בפתח תקווה, וסניף המחקר והפיתוח הישראלי בפארק התעשייתי בעומר. מעבר לים, שלושה מרכזי מחקר ופיתוח נוספים, שניים מהם בהודו והשלישי בסין, וסניפים נוספים על גבי הגלובוס כולו, מפלורידה ומקסיקו דרך דרום אמריקה, אירופה ורוסיה, ועד אינדונזיה, וייטנאם והפיליפינים.

מאחורי ראשי התיבות eci עומד השם Electronic Corporation of Israel , חברת אלקטרוניקה ישראלית שנוסדה ב1959, ואשר מיזוגה ב-1961 עם חברת רדיו קליפר שייצרה מקלטי רדיו, הביא לתחילת דרכה של eci כפי שהיא מוכרת לנו כיום.

עבודה ב ECI:

תחומים רלוונטים:
בECI מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

ECI כמקום עבודה

מודעות דרושים eci מתפרסמות עבור משרות בכל רחבי העולם, כשמלבד הניסיון המקצועי ברובן נדרשת גם מוכנות לעבודה עם לא מעט נסיעות, או להעתקת מגוריך למדינה בה נמצא סניף החברה המדובר. יש מגוון רחב של משרות ב eci, החל מתפקידי מהנדס תוכנה, מפתח java או תכניתן C++, ועד למנהלי מכירות בסניפים השונים. החברה רואה בכל תפקיד ערך וחשיבות, וכך בלוחות דרושים eci תוכלו למצוא משרות סטודנטים לבדיקת תכנה לצד משרות בכירים ומנהלים.

לצד שורה ארוכה של חברות הייטק בפ"ת, החליטה eci לא להסתפק בסניף יחיד במרכז הארץ והקימה ב-2010 את מרכז הפיתוח והמחקר בדרום הארץ, בפארק התעשייתי עומר, בו מועסקים כיום כ-150 עובדים. כ-700 עובדים נוספים ממוקמים בסניף פ"ת של החברה וכ- 1,000 עובדים נוספים בסניפי החברה בחו"ל.

מדוע מומלץ לעבוד ב-ECI

עבודה ב eci היא עבודה בסביבה שמקדמת חדשנות ויצירתיות, ולא מפסיקה לספק אתגרים, ואפילו הרפתקאות. ישנן לא מעט משרות היי טק מעניינות בארץ, אך רובן לא פותחות צוהר כה רחב להזדמנויות גם מעבר לים, כפי שמציעה eci, ולראייה במשרות רבות בלוח דרושים eci מצויינת כאחת מדרישות התפקיד הנכונות לנסיעות רבות לחו"ל בהיקפים של 20-50% מהזמן.

החברה משקיעה בהתפתחות המקצועית של עובדיה ודוחפת אותם ללמידה בלתי פוסקת ולהצטיינות. כחלק מה'אני מאמין' של החברה, באה השאיפה למצוינות עסקית בד בבד עם מיצוי הפוטנציאל של העובדים, בכל הרמות ובכל התפקידים. פניה למודעת דרושים eci היא נקודת ההתחלה של קריירה ארוכה בעלת אפשרויות קידום רבות והתפתחות מקצועית ייחודית לענף, ויוצאי החברה זוכים למוניטין מכובד ומוצאים עצמם מבוקשים במגוון חברות בארץ ובעולם.

אם אתם מחפשים מקום עבודה יציב, מכבד, שיראה את הפוטנציאל שבכם ויאפשר לכם להתפתח במסגרתו ולהוציא מעצמכם את המיטב, אתם מחפשים עבודה ב eci. עם GotFriends אתם כבר לא צריכים 'לחרוש' על מודעות דרושים בהייטק בתקווה להגיע להתאמה, אנחנו נעשה זאת עבורכם ונביא אתכם אל המשרה שתמיד רציתם, במקום עליו תמיד חלמתם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים