שותפים להצלחה

דרושים בחברת IBM

דרושים IBM

IBM נחשבת לאחד מהתאגידים הבינלאומיים החלוציים בתחום טכנולוגיות המידע ונמצאת בחוד החנית של תעשיית ההייטק העולמית. חברת (IBM (International Business Machines נוסדה בשנת 1911, על ידי צ'ארלס רנלט פלינט, ומאז מתמחה בייצור ופיתוח של מערכות מידע, בינה מלאכותית, מעבדים, מוצרי אחסון ומערכות מחשב.

IBM היא ללא ספק אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בעולם ההייטק ולכן גם נתפסת כאחד ממקומות העבודה הנחשקים בקרב מועמדים בתחום המחפשים משרות בחברת IBM, עובדה המסבירה מדוע אחת ממילות החיפוש הנפוצות ברשת היא דרושים IBM. 

חברת IBM, פועלת בכל העולם ומעסיקה כ-380,300 עובדים. הכנסות החברה עומדות כיום על 81.8 מיליארד דולר ושווי השוק של החברה מוערך בכ-109 מיליארד דולר. IBM העולמית זיהתה את הפוטנציאל הטמון בשוק העבודה הישראלי והקימה את הסניף הראשון בארץ בשנת 1949 והפכה מאז לסיפור הצלחה. מאז ועד היום IBM ניצבת בראש טבלאות הביקוש בישראל, הן מבחינת גיוס עובדים והן מצד המועמדים, עובדה העומדת בקנה אחד עם הישגיה העולמיים.

עבודה ב IBM:

תחומים רלוונטים:
ביבמ מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

IBM כמקום עבודה

חדשנות היא שם המשחק בחברת IBM, עובדה המבטיחה למועמדים המחפשים הצעות עבודה ב-IBM קריירה מאתגרת, יוקרתית ובינלאומית. בארץ החברה מעסיקה כ-2000 עובדים בחמישה מרכזים שונים: משרדי החברה הראשיים פתח תקווה, מעבדת המחקר של IBM חיפה, מרכז ה-R&D גבעתיים(אליו עברו מסניף ירושלים שנסגר לאחרונה), מרכז פיתוח מערכות המידע תל אביב ואף הרצליה.

מודעות דרושים IBM בישראל, מציגות מגוון רחב של משרות בתחומי החומרה והתוכנה כגון: בינה מלאכותית, ענן, אנליטיקה, IoT, Blockchain, מסחר אלקטרוני, אבטחה ועוד, כך שמועמדים רבים יוכלו ללמוד ולהתמקצע במנעד רחב של תחומים.

כערך מוסף, IBM מנהיגה תרבות ארגונית של פתיחות, אמון, שיתוף פעולה, גילוי, העצמה אישית ומקצועית, לצד אפשרויות פיתוח מקצועיים ותגמולים, כל זאת בסביבה המציעה יותר מסתם מקום עבודה אלא חוויה של ממש.

מדוע מומלץ לעבוד בIBM

לעבוד בחברת IBM משמע לעבוד באחת מחברות טכנולוגיית המידע הגדולות והחשובות בעולם. מדובר בחברה אשר חרטה את נס החדשנות על דגלה ומציעה לעובדיה להשתייך לאחת החברות הנחשקות בזירה הבינלאומית ולהיות שותפים לפתרון חלק מהבעיות המאתגרות ביותר של האנושות כולה. כמו כל ענקיות הטכנולוגיה, גם ב-IBM תמצאו תנאים מהטובים ביותר בעולם ההייטק הישראלי הן מבחינת שכר, הן מבחינה סוציאלית והן מבחינת אפשרויות קידום ופיתוח אישי.

כחברה בינלאומית, IBM מציעה גם פתח לקריירה בינלאומית עם אפשרויות לרילוקיישן למרכזי הפיתוח והייצור ברחבי העולם- ארצות הברית, אירופה, המזרח הרחוק- יעדים המבטיחים מעבר לקריירה זוהרת גם חוויה תרבותית. לצד כל אלה, עובדיה נהנים כאמור מסביבת עבודה מפנקת ומתגמלת הכוללת: משרדים מעוצבים, ארוחות, חדר כושר, תנאים פיננסיים ועוד. לפיכך אין ספק כי פנייה למודעת דרושים IBM היא פתח לקריירה חוויתית, מגוונת, עשירה ומספקת.

רוצים להיות חלק ממהפכת החדשנות שמנהיגה משפחת IBM בעולם, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל וכיצד לבלוט בין מאות ואלפי המועמדים הניגשים למשרות אלו? תנו לנו לעזור לכם!

אצלנו ב- GotFriends תוכלו ליהנות מליווי אישי של יועצי קריירה ומומחי השמה בהייטק, אשר יחברו אתכם למשרות המובילות בשוק, תוך התאמה לכישוריכם, כך שתוכלו להגיע בדיוק לתפקיד שחיפשתם ולהיחשף למשרות דרושים IBM לפני כולם, מבלי שתצטרכו לכתת רגליים בגוגל ולהקיש:  "דרושים הייטק בפ"ת". הצטרפו אלינו היום ותוכלו ליהנות ממאגר אקסקלוסיבי של משרות בתחום ההייטק, לרבות משרות דרושים IBM המתפרסמות גם מתחת לרדאר, עובדה אשר תבטיח לכם קדימות על פני כל יתר המועמדים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים