דרושים בחברת Nice

דרושים ב Nice ישראל

מחברה של שישה חברים, יוצאי אותו צוות ביחידה 8200 של המודיעין הישראלי, העובדים מתוך דירה שכורה בתל אביב, גדלה nice להיות מעצמה עולמית ששוויה מוערך בכ- 6.5 מיליארד דולר. החברה הוקמה ב-1986 ובתחילה פיתחה מוצרים בעיקר עבור מטרות ביטחוניות ומודיעיניות של הצבא והתעשיות הצבאיות.

5 שנים מאוחר יותר כללה החברה כבר כמעט 50 עובדים, שיווקה מוצרים גם לשוק האזרחי, ולאחר הנפקת מניות בבורסה לניירות ערך בתל אביב הפכה לחברה ציבורית. לחברה נרשמו שתי הנפקות מניות נוספות בבורסת נאסדק בחמש השנים שלאחר מכן, בראשונה גויס סכום של 20 מליון שקלים ובשניה 75 מליון שקלים.

כיום עוסקת החברה בפיתוח מערכות מקומיות הבנויות על פי ניתוח נתונים מתקדם ומערכות ענן מחשוב, המספקות ללקוחותיהן שירות לקוחות איכותי יותר, שמירה על תקנים ונהלי שירות וטיפול בלקוח ובמוצר, והגנה על משאביהן מפני הונאות פיננסיות. החברה מחזיקה כ-6,000 עובדים, מספקת שירות ללקוחות במעל 150 מדינות שונות, ומכניסה מעל מיליארד דולר בשנה.

עבודה ב Nice:

תחומים רלוונטים:
בסאפ מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

nice כמקום עבודה

אם תחפשו את צירוף המילים נייס מערכות ישראל הנהלה, תגלו שאמנם החברה כבר לא מתנהלת מאותה דירה שכורה בה התחיל הכל, אך הנהלת החברה שהפכה למעצמה נשארה בסניף הישראלי שלה, הממוקם ברעננה. לצד תפקידים נחשקים כאן בישראל, מודעות דרושים Nice מציעות משרות בכל העולם – ברזיל, דרום אפריקה, הודו, יפן, ארה"ב, צרפת, גרמניה ועוד. לחברת נייס דרושים עובדים בתפקידים שונים ומגוונים, החל ממהנדסי תוכנה, דרך מהנדסי רובוטיקה ועד למעצבים גרפיים. זאת לצד מודעות דרושים QA, משרות סטודנטים ועוד שורה ארוכה של מודעות דרושים Nice נוספות המתפרסמות מדי יום.

מדוע מומלץ לעבוד ב-nice

סביבת העבודה של נייס היא הסיבה שרבים כל כך מוכנים לעשות הכל בשביל לעבוד בחברה, ושמודעות הדרושים הן מהמבוקשות ביותר בשוק העבודה העולמי. זה מתחיל מהמוטו של החברה, שמצליח להעביר את המסר באנגלית – nice people for nice system – וממשיך מעבר למוטו אל מציאות העבודה היומיומית. עם כ- 195 פטנטים רשומים, מחזיקה החברה בשיאים של עידוד יצירתיות וחדשנות. עובדים המוכיחים חשיבה מחוץ לקופסה ושאיפה למצוינות מתוגמלים בהתאם למאמציהם.

חברת Nice שואפת להפוך את העולם לחכם יותר, ולמקום שיהיה בטוח יותר לחיות בו. לצד רכישה של חברות לשם הרחבת פעילותה, מעודדת החברה גם את עובדיה להתפתחות וצמיחה. לחברת נייס דרושים אנשים יצירתיים המחפשים מקום לצמוח ולפתח בו קריירה ארוכה, מאתגרת ומתגמלת. מודעות דרושים Nice, בין אם הן עבור משרה כאן בארץ או באחד ממרכזי החברה בחו"ל, הן פתח כניסה למקום עבודה משפחתי ומכבד התומך בעובדיו ודוחף אותם אל הפסגה.

כדי להגיע לעבוד ב-nice, מקום עבודה אטרקטיבי לכל הדעות, אתם יכולים לחפש במודעות דרושים הייטק רעננה. אם אתם רוצים לשפר את הסיכויים שלכם במקצת, אתם יכולים לעשות את החיפוש בעזרת חברות השמה הייטק. אבל אם אתם באמת רוצים להשיג את העבודה, בואו למצוא אותה עם GotFriends. אנחנו לא עוד חברת השמה, כי אנחנו לא מחפשים לכם עבודה, אלא מוצאים לכם אותה. עם צוות המומחים שלנו אתם יכולים להיות רגועים, המשרה שנמצא עבורכם תהיה בדיוק, אבל בדיוק - כל מה שרציתם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים