דרושים בחברת SAP

דרושים ב SAP ישראל

אם השם SAP נשמע לכם מוכר, יש לזה סיבה טובה בהחלט, כיוון שמדובר בחברת התוכנה הגדולה ביותר באירופה, והרביעית בגודלה בעולם. SAP מתמחה בייצור חבילות תוכנה לניהול קשרי לקוחות (CRM) ולתכנון משאבי ארגונים (ERP), וייצור פתרונות ענן. כיום היא ספקית ה- ERP הגדולה ביותר בעולם.

החברה הוקמה ב-1972 ושירתה לקוח אחד בלבד, וכיום מספקת את שירותיה למעל 400,000 לקוחות. המרכז הראשי של החברה נמצא בגרמניה, ומרכזי פיתוח וסניפים נוספים פרושים בעולם כולו – ארה"ב, קנדה, סין, הודו, בולגריה, הונגריה, ישראל ועוד. בחברה מועסקים מעל 88,500 עובדים ומחזור ההכנסות השנתי שלה עומד על כ- 22 מיליארד יורו בשנה.

עבודה ב SAP:

תחומים רלוונטים:
בסאפ מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

SAP כמקום עבודה

לצד רשימה ארוכה של חברות הייטק ברעננה, נמצא בעיר גם מרכז הפיתוח הישראלי של SAP, המעסיק כ-700 עובדים. לחברת SAP דרושים עובדים לסניף הישראלי, ומודעות דרושים SAP המפורסמות בארץ מציעות בעיקר משרות עבור מרכז הפיתוח הישראלי, חברת סאפ רעננה, אך גם הצעות עבודה בסניפי החברה בחו"ל הן אפשרות רלוונטית ומעניינת ביותר עבור אנשי הייטק ישראלים.

בין המשרות הבולטות במודעות דרושים SAP בארץ ובעולם ניתן למצוא משרות כמו מהנדס תוכנה ומומחה IT, לצד אנשי מכירות ושיווק ויועצים מתחום הפיננסים. מטרת החברה היא לייצר פתרונות שיהפכו את לקוחותיה להיות העסקים המנוהלים הכי טוב בתחומם, וליצור עבור הלקוחות אפשרויות חדשות שיעודדו את החדשנות, ישפרו את איכות העבודה ויפתחו הזדמנויות חדשות.

מדוע מומלץ לעבוד ב-SAP

בין ערכי החדשנות, היצירתיות והשמירה על רף מקצועיות גבוה, מתגאה חברת SAP במחויבות לערכי קיימות ואחריות חברתית, השרשתם ללקוחותיה ולעובדיה והטמעתם בכל ענפי פעילותה ובמוצריה. מעבר לכך מצהירה SAP על נחישותה להעלים דעות קדומות ואפליה במקום העבודה, ולאפשר לכל אידיבידואל להישמע, להיראות ולקבל מקום בזכות מה שיש ביכולתו לתרום.

SAP נבחרה כמעסיק הטוב ביותר ב-15 מדינות, כולל ישראל, וזוכה שוב ושוב בפרסים על שוויון בעבודה, תמיכה בעובדים להט"בים ועוד. החברה חרטה על דגלה את האמונה בשוני ובגיוון, המעודדים חדשנות ויצירתיות, ומאפשרים לחברה להשיג מצוינות עסקית בעולם שלא מפסיק להתפתח ולהשתנות.

לחברת SAP דרושים עובדים המעוניינים להתקדם ולהתפתח, כיוון שהחברה משקיעה מאוד בפיתוח הקריירה של עובדיה. באמצעות מענקי מחקר, חונכויות ותכניות לימודים בקצב אישי יכול כל עובד לרכוש כלים, כישורים חדשים וניסיון. SAP שמה לה למטרה את המחויבות לוודא שהעובדים שלה שמחים, מסופקים ומאותגרים, ולדאוג שכל אחד מעובדיה פועל להשגת יעדי הקריירה האישיים שלו.

ראיתם מודעת דרושים SAP וסימנתם אותה כמעניינת? אל תלכו במסלול הרגיל של חברות השמה בהייטק. בואו למצוא עבודה עם GotFriends. אנחנו עובדים עם מאות חברות הייטק, יודעים בדיוק מה הם מחפשים, ואפילו מקבלים מהן משרות שלא מתפרסמות בשום מקום אחר. חברה כמו SAP סומכת עלינו שנמצא עבורה את העובדים המוכשרים ביותר – רק תגיעו אלינו, ואנחנו נדאג לשידוך.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים