שותפים להצלחה

דרושים בחברת Radcom

דרושים בחברת Radcom

היא הונפקה בנאסד"ק 6 שנים לאחר הקמתה, בתקופה שבה תדירות ההנפקות של חברות ישראליות הייתה רחוקה מכפי שהיא עכשיו. מאז, הפתרונות שלה מסייעים לכמה מגופי תקשורת מהגדולים בעולם. האם גם אתם רוצים להצטרף למשפחת Radcom?

כבר מתחילת דרכה ניתן היה לצפות שרדקום תהפוך לסיפור הצלחה. בכל זאת, לא כל חברה בישראל היא נצר לאצולת ההייטק הישראלית. רדקום הוקמה בשנת 1991 על ידי זהר זיספאל, אשר יחד עם אחיו, יהודה זיספאל, היה ממקימי קבוצת רד-בינת ומחלוצי תעשיית ההייטק הישראלית. שש שנים לאחר הקמתה, ב-1997, הונפקה החברה בנאסד"ק וגייסה סכום של 21.9 מיליון דולר, לפי שווי שוק של 91 מיליון דולר. בין 2006 ל-2009 מניית רדקום נסחרה גם כמנייה דואלית בבורסה לניירות ערך בתל אביב, ונכללה במדד ת"א 100.

לאורך כל הדרך עסקה רדקום בפיתוח פתרונות לניטור וניהול בתעבורה ברשתות תקשורת. בשנותיה הראשונות עסקה ברשתות כמו ATM ו- WAN/ LAN ובהמשך הדרך, לאור המעבר הצפוי של גופי תקשורת רבים בעולם לרשתות תקשורת 5G, החלה לפתח פתרונות בתחום הוירטואליזציה והענן.

עבודה ב Radcom:

תחומים רלוונטים:
ברדקום מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Radcom Careers

החל מהעשור השני של שנות האלפיים, רדקום עוסקת בפיתוח פתרונות הבטחת שירות עבור חברות טלקום המפעילות רשתות 4G ו-5G. באמצעות איסוף נתונים על דפוסי השימוש ברשת וניתוח שלהם בכלים מבוססי machine learning, מאפשרת החברה לספקי התקשורת לנהל את הרשתות בצורה מיטבית.

המטה המרכזי של החברה, RADCOM Israel, ממוקם ברמת החייל, ומלבדו מחזיקה החברה סניפים נוספים ביבשת אמריקה ובאסיה. עם לקוחות החברה נמנים גופי תקשורת מובילים מכל רחבי העולם ובאמתחתה כמה וכמה פרסי חדשנות על עבודתה.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לעשייה של החברה ורוצים לקבל מושג על התפקידים אליהם היא מגייסת, חיפוש מהיר של המונח radcom career יוביל אתכם ללוח המשרות באתר החברה. תוכלו לראות כי למטה הישראלי של רדקום דרושים עובדים למגוון תפקידים טכנולוגיים, בהם Software Architect, DevOps Engineer ,Senior BI Developer ,C++ Developer ועוד. אך בין אם אתם רואים משרות שמתאימות לכם או לא – אנחנו ממליצים שתמשיכו לקרוא עד הסוף.

מדוע כדאי לעבוד ב- Radcom

אם אתם מחפשים מקום עבודה שיספק לכם אתגר מקצועי תמידי, הגעתם למקום הנכון. לחברת רדקום דרושים אנשים מבריקים, מלאי תשוקה וסקרנים אשר ישתלבו בסביבת העבודה החדשנית של החברה, הדוגלת בהתפתחות תמידית. אך לצד המסירות הגבוהה לעשייה המקצועית, רדקום מצהירה על עצמה כחברה שאוהבת לעשות כיף, ומציעה לעובדיה מגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות מהנות. גם הבריאות של העובדים היא ערך חשוב בחברה, המציעה לעובדיה פעילויות קבוצתיות רבות כמו נבחרת ריצה, קבוצות ספורט, שיעורי פילאטיס ועוד.

בשורה התחתונה, לחברת רדקום דרושים אנשים שירצו להפוך לחלק מהמשפחה. אם אתם רואים את עצמכם ככאלה, זה הזמן לפעול בכל הכוח כדי להגיע לראיון עבודה. את המשרות הפתוחות בחברה תוכלו למצוא בלוחות דרושים הייטק, בדגש על לוח דרושים הייטק רמת החייל וכמובן, כפי שציינו, גם בחיפוש אחר radcom career והגעה ללוח המשרות באתר החברה.

אבל למה שתעשו את כל העבודה הזאת כשיש לכם אפשרות לפנות אלינו, לקבל מאיתנו את המשרות הרבה לפני שהן עולות לאתרים ולדעת שקורות החיים שלכם יגיעו עם המלצה מאיש מקצוע מנוסה, ולא סתם ייעלמו בין כל השאר? אנחנו ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, נמצאים בקשרים הדוקים עם המגייסים של רדקום ועם כל חברות ההייטק המובילות במדינה, ומקבלים מהן את המשרות הכי חדשות והכי שוות, מתחת לרדאר של מחפשי העבודה. כחברה המובילה מבין חברות ההשמה להייטק בישראל, יש לנו ניסיון אדיר בליווי מועמדים עד למשרה המתאימה להם ביותר. שלחו לנו קורות חיים, יש לנו המון הזדמנויות מעולות בשבילכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים