שותפים להצלחה

דרושים בחברת Applied Materials

Applied Materials היא חברה אמריקאית בינלאומית, המשתמשת בטכנולוגיית ננו-ייצור לפיתוח מוצרים בתחום המוליכים למחצה. מטה החברה, שהוקמה ב-1967, נמצא בקליפורניה, ובנוסף לסניף זה מעסיקה החברה 21,000 עובדים בלא פחות מ-93 לוקיישנים הנמצאים ב-17 מדינות שונות.

בהיסטוריה של החברה רכישות רבות, בהן רכישה של חברת אורמיר הישראלית ב-2001 תמורת 27 מליון דולר, ועשר שנים מאוחר יותר רכישה של חברת Variam האמריקאית תמורת יותר מארבעה מיליארד דולר. ב-2013 הודיעה אפלייד מטיריאלס על איחוד מיזוג עם החברה היפנית טוקיו אלקטרון אבל שנתיים מאוחר יותר, בשל קשיי רגולציה, המיזוג בוטל. כיום מוערכות הכנסותיה השנתיות של החברה במעל 17 מיליארד דולר, כך שלעונים של מודעות דרושים Applied Materials מובטח מקום עבודה עם כיס עמוק המאפשר יציבות תעסוקתית ותנאים מעולים.

עבודה ב Applied Materials:

תחומים רלוונטים:
אפלייד מטיריאלס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Applied Materials כמקום עבודה

חיפוש מהיר אחר חברות הייטק ברחובות יגלה כי אחד השמות הבולטים הממוקמים באזור הוא אפלייד מטיריאלס. סניף זה של החברה מהווה חלק מהחטיבה העסקית שלה, הנקראת PDC – Process Diagnostics and Control, והוקם בשנת 1999 לאחר רכישה של שתי חברות ישראליות – אורבוט מיכשור ואופל טכנולוגיות, רכישה שהסתכמה בכ-285 מליון דולר.

בסניף הישראלי של החברה, העוסק בפיתוח מוצרים ומכונות בסביבת חדר נקי, מועסקים כ-1000 עובדים, כאשר מודעות דרושים Applied Materials נוספות מתפרסמות באופן שוטף, בחיפוש אחר מהנדס תוכנה צעיר, מפתח אלגוריתמים בכיר ועוד שלל תפקידים נוספים.

מדוע מומלץ לעבוד באפלייד מטיריאלס

לאלו מכם ששואלים מדוע מומלץ להיכנס ללוח דרושים Applied Materials, להגיש את קורות החיים שלכם למודעה הרלוונטית עבורכם ולקוות שתוזמנו לראיון עבודה, נספר כי עבודה באפלייד מטיריאלס היא, על פי COMPUTERWORLD, עבודה באחד מ-100 מקומות העבודה הטובים ביותר ב-2018. בנוסף, על פי Fortune, מדובר באחת החברות המוערכות ביותר בעולם בשנת 2019. עבודה בחברה יכולה להיות ההזדמנות שלכם להצטרף למעצמה בינלאומית, שרשמה עד היום למעלה מ-12,500 פטנטים על שמה, וממשיכה לפעול מדי יום להרחבת הגבולות הקיימים בתחומי המדע, הטכנולוגיה וההנדסה.

חיפוש אחרי הביטוי דרושים Applied Materials יתאים גם לאנשי ההייטק המנוסים מביניכם, שמבקשים לנצל את כישוריהם ואת ניסיונם לייצור טכנולוגיה חדשנית, ולבנות קריירה ב Applied Materials שתשפיע על העתיד של כולנו, ולא פחות מכך ליוצאי אוניברסיטה טריים, שמבקשים ללמוד ולהתפתח לצד המוחות הטובים ביותר בתעשייה.

החברה מאמינה בחדשנות ורואה את עצמה ואת כל אחד ואחד מעובדיה מחויבים להשגת תוצאות. מודעות הדרושים מופנות לעובדים בעלי סקרנות גבוהה ומחויבות למציאת פתרונות חדשניים ויצירתיים באמצעות הטכנולוגיה. החברה שותפה לפרויקים קהילתיים והתנדבותיים, אחד הבולטים הוא סניף ארומה שנמצא באחד מבנייני החברה ומעסיק בני נוער שנפלטו ממערכת החינוך. גישה זו היא אחת הסיבות לאווירה המצוינת עליה מדווחים כל עובדי החברה.

לא רוצים לחכות לפעם הבאה בה תתפרסם מודעת דרושים Applied Materials ולנסות את מזלכם עם כל שאר המדינה? אתם צודקים – מגיע לכם יותר, ובשביל זה אנחנו כאן. ב- Gotfriends עובד צוות מומחי השמה שכל תכליתו היא למצוא עבורכם את העבודה המושלמת. יש לנו גישה למשרות שלא מתפרסמות באתרים, ולליבם של המעסיקים העתידיים שלכם. שלחו לנו את קורות החיים שלכם - הקריירה שלכם מחכה...

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים