שותפים להצלחה

דרושים בחברת HP

דרושים HP

השם Hewlett-Packard company אולי לא אומר הרבה לרובכם, אבל ראשי התיבות של שם החברה, HP, הן כבר מותג שאין איש שלא מכיר. חברת HP, שמקורה בעיר פאלו אלטו שבקליפורניה, ארה"ב, בשנת 1939, היא כיום חברה בעלת עשרות סניפי מחקר, פיתוח וייצור בכל רחבי העולם, כולל מספר סניפים בישראל, בעלת שווי שוק של 38 מיליארד דולר.

HP מייצרת מחשבים, מכונות דפוס ומדפסות, מצלמות דיגיטליות, סורקים, ושירותי תוכנה וחומרה לארגונים. החברה נחשבת לחדשנית ופורצת דרך בשלל מוצרים שפיתחה כמו סוגים שונים של מחשבונים, מדפסות הזרקת לייזר ודיו ועוד, ובשנת 2002, לאחר רכישת חברת קומפאק, ביססה את מעמדה כחברה הגדולה ביותר בעולם לייצור מחשבים אישיים. בשנת 2015 התפצלה HP לחברה הפונה למגזר העסקי - HPE (HP Enterprise), וחברה הפונה למגזר הפרטי – HP Inc.

עבודה ב HP:

תחומים רלוונטים:
בHP מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

HP כמקום עבודה

אם תחפשו מודעות דרושים HP תגלו מגוון רחב של מקומות עבודה ברחבי הארץ. HP מגייסת עובדים למרכז HP ישראל ברעננה, לחטיבת התוכנה של החברה ביהוד, למעבדת המו"פ בפארק הטכניון שבחיפה ולחברת הבת של HP, חברת EDS, הנמצאת בהרצליה. גם לחטיבת הדפוס הדיגיטלי של החברה, hp indigo ישראל דרושים עובדים עבור המרכזים הממוקמים בקריית גת ועל גבול נס ציונה-רחובות.

לחברת hp דרושים אנשי חומרה, תוכנה, ניהול פרוייקטים וניהול מוצרים, אנשי שיווק, אנשי מחקר ופיתוח לשלל תפקידים מרתקים ומתגמלים. החברה מציעה גם משרות סטודנטים ומאפשרת להם להרחיב את המשרה ולהמשיך להתפתח גם לאחר סיום הלימודים, ואפשרויות הרילוקיישן לעבודה באחד ממרכזי החברה בחו"ל הן רבות.

מדוע מומלץ לעבוד ב-HP

חברת HP חרטה על דגלה את החיפוש אחר חדשנות ומצוינות, ומעודדת סביבת עבודה יצירתית ונועזת. בנוסף, ומעבר לתנאי השכר המצוינים, נמצאת החברה בראש הסקרים הבוחנים שוויון זכויות ושילוב נשים במקום העבודה, ונבחרה בשנת 2016 לאחד ממקומות העבודה הנחשקים ביותר בעולם על פי Universe Global. החברה דוגלת ביחס אישי ומשפחתי ומטפחת את הקשר עם עובדיה גם לאחר הפרישה, מתוך חיבור אמיתי והוקרת תודה על עבודתם. דוגמא נוספת לאופי המשפחתי של החברה ניתן לראות למשל במרכז HP ביהוד, בו ההחלטות על העיצוב המרשים נעשו בשיתוף העובדים.
גם הקשר לקהילה הוא אלמנט חשוב בערכי החברה. חיפוש אחר מודעות דרושים Hp פארק המדע, למשל, מראה כי באיזור רחובות דרושים עובדים רבים לתחומי ההייטק, בזכות אזורי התעשיה והפיתוח הרבים בעיר, ביניהם גם פארק המדע. כמו hp חברות הייטק ברחובות מציעות מגוון של תפקידים, אך HP מציעה גם ערך מוסף עם פרויקטים של עזרה לנזקקים בקהילה, סיוע לבני נוער ועוד.

אם אתם רוצים לעבוד בסביבה מתגמלת, מקדמת, מעודדת יצירתיות ומספקת משלל בחינות, הגישו מועמדות עבור מודעות דרושים HP. אנחנו כאן ב- Gotfriends נשמח לעזור לכם להגיע אל המשרות המתאימות ביותר עבורכם ב-HP ובחברות הייטק וסטארטפים נוספים, ולקדם קריירה מוצלחת בתפקיד שתפור בדיוק למידותיכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים