שותפים להצלחה

דרושים בחברת Cybereason Labs

דרושים בחברת Cybereason Labs

שלושה יוצאי 8200 מקימים ביחד סטארט-אפ שהופך ליוניקורן ושובר את שיאי הגיוס של תחום הסייבר. זה הסיפור של Cybereason Labs, האם הוא יהפוך לחלק מהסיפור שלכם?

סייבריזן לאבס הוקמה ב-2012 על ידי ליאור דיב, יונתן שטרים-עמית ויוסי נער, שלושתם יוצאי 8200. החברה, שעוסקת בתחום ה-Endpoint Security, פיתחה פלטפורמה המגנה על ארגונים וחברות גדולות מפני איומי סייבר והתנהגויות זדוניות. הפלטפורמה מאפשרת פיקוח רציף על כל תחנות הקצה בארגון, מנתחת באופן שוטף את המידע הנאסף מהן ומאפשרת לזהות התקפות בזמן אמת ולהגיב להן.

ב-2016, אחרי 3 סבבי גיוס מוצלחים של קרוב ל-90 מיליון דולר, הקימה סייבריזן לאבס חברת בת ביפן, על מנת לנהל את פעילותה הענפה במדינה. ב-2017, אחרי שהיקף המכירות בחברה גדל פי 5 וכוח האדם גדל פי 3, הודיעה חברת הענק היפנית סופטבנק, שהייתה מהמשקיעות בסבבי הגיוס הקודמים ואף הייתה שותפה להקמת חברת הבת ביפן, על השקעה נוספת של 100 מיליון דולר. שנתיים מאוחר יותר השקיעה סופטבנק 200 מיליון דולר נוספים וב-2021 השלימה סייבריזן לאבס סבב גיוס נוסף של 275 מיליון דולר לפי שווי של 3 מיליארד שקלים.

עבודה ב Cybereason Labs:

תחומים רלוונטים:
סייבריזן לאבס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

סייבריזן לאבס כמקום עבודה

מטה החברה ממוקם בארה"ב ומשרדי Cybereason ישראל נמצאים בתל אביב, מקום משכנן של חברות סייבר רבות. אך לעומת חברות אחרות בתחום, מציגה סייבריזן נתוני צמיחה מהגבוהים בתחום, וכמה מהגיוסים שהשלימה שברו את שיאי הגיוסים בסייבר הישראלי.

לאור הצמיחה המהירה של החברה, ודאי נתקלתם בכמה וכמה מודעות דרושים Cybereason בלוחות דרושים הייטק תל אביב, אך מכיוון שאנחנו כאן כדי לחסוך מכם את החיפוש, תרשו לנו לספר לכם מהם התחומים העיקריים שהחברה מחפשת בהם עובדים. מוצרי החברה מפותחים לפלטפורמות שונות באמצעות מגוון טכנולוגיות. על מנת לענות על כל צרכי הפיתוח מציעה סייבריזן משרות מגוונות בתחומי ה-Cyber Security, הביג דאטה והתוכנה, כגון DEVOPS ENGINEER ,R&D DIRECTOR ,SECURITY TEAM LEADER ,BIG DATA SENIOR ENGINEER ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד בסייבריזן לאבס

החברה מציעה לעובדיה תנאים מעולים והווי חברתי עשיר הכולל טיולי חברה אחת לשנה, ימי כיף אחת למספר חודשים, ובשוטף שיעורי יוגה, חדר משחקים, חדר מוזיקה ועוד. לצד האספקט החברתי משקיעה החברה בפיתוח המקצועי של העובדים, ולצד האתגרים הטכנולוגיים היומיומיים מציעה לעובדיה מגוון השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל, ומקפידה לקדם עובדים מבפנים ולאפשר לכל עובד להתפתח בתוך החברה, בהתאם לחוזקות שלו. החברה מאמינה בגיוון חברתי ומפעילה תוכניות לקידום נשים, לקידום הקהילה הגאה, ולעידוד נוער טכנולוגי.

אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בחברה, כל מה שנותר לכם הוא להבין איך להגיע לראיון עבודה. על פניו, התשובה פשוטה – חיפוש זריז של מודעות דרושים Cybereason ואתם שם, לא? זהו, שלא ממש. ראשית, כמות קורות החיים שהחברה מקבלת מדי יום היא אדירה, ויש קורות חיים שפשוט עשויים ליפול בין הכיסאות. שנית, תתפלאו לשמוע שיש לחברת סייבריזן משרות שבכלל לא מגיעות ללוחות הדרושים. לאן הן מגיעות? אלינו, מתחת לרדאר של כל שאר מחפשי העבודה.

כחברת השמה להייטק הגדולה בישראל, אנו מציעים לכם יתרון עצום, עם משרות הייטק חדשות ובלעדיות ועם קשר ישיר לראשי החברה ולמגייסים. אנחנו ב-Gotfriends – ההייטק של ההשמה, חיים את התחום ונעזרים בכל הידע והניסיון שלנו כדי לחבר ביניכם לבין המשרה המתאימה לכם ביותר. אין זמן טוב יותר מהיום בשביל להתחיל לקדם את הקריירה שלכם – שלחו לנו קורות חיים והמשרה הבאה שלכם בדרך אליכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים