שותפים להצלחה

IronSource Careers

IronSource

חברת IronSource הוקמה בתל אביב, בשנת 2011, במה שכמעט יכול לענות על ההגדרה של עסק משפחתי. ארבעת המייסדים של החברה הם שלושה אחים – רועי, אייל ואיתי מילרד, ושותפם תומר בר זאב. משיתוף הפעולה המשפחתי הזה נולדה חברה שנחשבת כיום לחברת האינטרנט הגדולה בישראל מבחינת שווי החברה, הכנסותיה וכמות העובדים שלה, שרק ממשיכה לגדול עם נתוני ביקוש גבוהים במיוחד לכל מודעת דרושים איירון סורס שמתפרסמת.

איירון סורס היא כיום חברה בינלאומית לתוכן דיגיטלי באינטרנט. החברה מתמקדת בפיתוח כלים שיווקיים עבור מפתחי אפליקציות, מפתחי תוכנה ויצרני מכשירים ניידים ואחרים. מאז הקמתה גייסה יותר מ-100 מליון דולר ממשקיעים, וביצעה לא מעט רכישות.

ב-2013 רכשה איירון סורס את AfterDownload Ltd תמורת 28 מליון דולר, ועמדה לקראת מיזוג עם חברת בבילון הישראלית, אך התכנית לא יצאה לפועל. ב-2015 רכשה החברה את חברת SuperSonic ב-200 מליון דולר וב-2016 את StreamRail תמורת 20 מליון דולר נוספים.

עבודה ב IronSource:

תחומים רלוונטים:
איירון סורס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

IronSource Careers

IronSource שייכת לרשימה ארוכה של חברות הייטק בתל אביב, אך במקרה של IronSource ישראל, המטה הישראלי הוא בסיס החברה והסניף שמוביל את אסטרטגיית המחקר והפיתוח שלה. מודעות דרושים IronSource פונות לבעלי מקצועות שונים בתחום ההייטק, מאנשי QA ועד לתפקידי מהנדס תוכנה ברמות שונות של ניסיון והתמחות. כמו חברות הייטק רבות, גם באיירון סורס יתקבלו בברכה בוגרים מצטיינים של האוניברסיטאות ברחבי הארץ, בוגרי 8200 ויוצאי יחידות טכנולוגיות נוספות.

בנוסף למטה החברה בתל אביב, מככבים לוחות דרושים IronSource גם ברחבי הגלובוס: בשנת 2013, שנתיים בלבד לאחר הקמתה, פתחה החברה סניף בסן פרנסיסקו, שנה לאחר מכן בבייג'ינג ושנה נוספת מאוחר יותר נפתח סניף נוסף באנגליה. מאז הצטרפו לשורות החברה שמונה סניפים נוספים בברלין, טוקיו, ניו יורק ועוד.

מדוע מומלץ לעבוד באיירון סורס

הרזומה של איירון סורס, המוניטין והתארים שצברה מדברים בעד עצמם ומבהירים לכל מי שעדיין מתלבט מדוע כדאי לפנות למודעת איירון סורס דרושים ולהצטרף בהקדם לשורות החברה. כבר ב-2013, בהיותה בת שנתיים בלבד, נכנסה החברה ל- Billion Dollar Startup Club ול- Hottest 20 Startups, רשימות שעורך הוולסטריט ג'ורנל בכבודו ובעצמו.

החברה מחזיקה כיום מעל 700 עובדים, רובם בישראל, וממשיכה לגייס עוד ועוד עובדים באמצעות פרסומי דרושים IronSource בלוחות השונים. את הצמיחה הגדולה של החברה ניתן לראות גם בנתונים הפיננסיים שלה, המצביעים על הכנסות בסך 462 מליון דולר ב-2017 בלבד, גידול של 26% מהכנסות השנה שקדמה לה.

מענה למודעת דרושים איירון סורס עשוי להיות עבורכם פתח לא רק לקריירה מאתגרת ומלאת עניין, אלא גם להפתעות מרנינות: בתחילת 2018 עלה שם החברה לכותרות כאשר ביקשה לקראת חג הפסח, לחלק דיבידנדים למחזיקי IronSource stock, שרבים מהם הם עובדי החברה, על מנת לחלוק איתם את פירות ההצלחה.

גם בשגרה מתגלה איירון סורס כמקום נפלא לעבוד בו, עם תנאים מעולים, ימי חופש על חשבון החברה למילוי מצברים וחופשה, ותכניות פנסיה חכמות, אך גולת הכותרת היא ללא ספק העובדה שגם את חיות המחמד שלהם רשאים העובדים להביא איתם לעבודה.

אם לא היינו אוהבים כל כך את מה שאנחנו עושים, גם אנחנו היינו רצים לחפש לוחות דרושים IronSource, אבל לשמחתכם אנחנו לא רק אוהבים את העבודה שלנו, אנחנו גם ממש טובים בה. שלחו עוד היום קורות חיים ל-Gotfriends והמומחים שלנו ידאגו שתגיעו ראשונים אל המשרות הכי חמות, הכי שוות והכי מתגמלות.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים