שותפים להצלחה

דרושים בחברת Noname Security

בשנתיים הראשונות לקיומה של נו ניים סקיוריטי היא דיווחה על הכנסות שגדלות ב-400 אחוז מדי רבעון, הוכתרה כאחת מחברות הסייבר הצומחות במהירות הגבוהה ביותר והפכה ליוניקורן הראשון בתחום אבטחת ה-API. ככה נשמע סיפור הצלחה. האם גם אתם רוצים להיות חלק ממנו?

לעבור מ- Stealth ליוניקורן תוך 12 חודשים זה תרחיש שכל סטארט-אפיסט היה חוטף בשתי ידיים. כך נראתה גם תחילת דרכה של Noname Security, הסטארט-אפ המבטיח שמתמקד בהגנה על אחת מנקודות החולשה העיקריות של ארגונים וחברות כיום – ממשקי API.

החברה, שהוקמה ב-2020 על ידי עוז גולן ושי לוי, עוסקת בפיתוח טכנולוגיה לאבטחת ממשקי API באמצעות ניתוח זמן אמת של קוד ושל תנועות ברשת. המערכת שפיתחה נו ניים מאפשרת זיהוי בעיות קונפיגורציה, ארכיטקטורה ואבטחה של הממשקים, אשר על פי מחקרים דרכם ממוקדים מרבית ניסיונות הפריצה של תוקפים. לדברי החברה, מיום השקת המוצר הראשון שיצרה נמנעה דליפה של מיליארדי רישומים רגישים ממאגרי הנתונים של לקוחותיה, וכ-1,000 התקפות חדשות נמנעות מדי יום. תוך שנה וחצי מיום הקמתה החברה השלימה סבב גיוס שלישי של 135 מיליון דולר על פי שווי של יותר ממיליארד, ולפניו גייסה 85 מיליון דולר נוספים.

Noname Security Jobs:

תחומים רלוונטים:
נו ניים סקיוריטי מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

נו ניים סקיוריטי כמקום עבודה

מבין אלפי חברות סייבר בישראל ובעולם, נו ניים סקיוריטי היא הראשונה שהפכה ליוניקורן בתחום אבטחת ה-API, והצמיחה המהירה שהיא מפגינה מציבה אותה בחוד החנית של התחום. עם הצמיחה, כידוע, מגיעה גם תנופת גיוסים שאותה ניתן לראות בבירור על פי המספר העולה של מודעות דרושים Noname Security למשרדים הממוקמים בתל אביב וכן לסניפים שמעבר לים.

כדי להבין אם גם לכם יש מקום ב- Noname Security Israel, אתם יכולים להתחיל לחפש בעצמכם מודעות דרושים Noname Security או להיכנס לעמוד ה- Noname Security Careers באתר החברה, אבל למה שתתאמצו כשכל המידע שאתם צריכים נמצא אצלנו? ל- Noname Security Israel דרושים טאלנטים למגוון משרות, החל מתפקידי פיתוח כמו מהנדס תוכנה או Python Developer וכלה בתפקידים מעולם הסייבר כמו Vulnerability Researcher ותפקידי ניהול שונים כגון Senior Product Manager.

מדוע מומלץ לעבוד בנו ניים סקיוריטי

לחברת נו ניים סקיוריטי דרושים אנשים מבריקים, חדורי מטרה, שיודעים לעבוד בצוות ומתנפלים בתשוקה על כל אתגר. החברה דוגלת בסביבת עבודה שקופה, בשילוב כוחות ומוחות ובסיפוק גירויים מתמשכים להגברת היצירתיות והחשיבה החדשנית.

אם גם אתם רוצים לקחת חלק בסיפור ההצלחה של החברה, אל תבזבזו את זמנכם על חיפושים בלוחות דרושים הייטק. לחברה מצליחה כל כך יש ביקוש לא פחות גדול מהיצע המשרות שלה, כך שהתחרות על כל משרה גדולה, ובצדק. כדי להביס את המתחרים שלכם, לא מספיק לשלוח קורות חיים למייל של החברה. אתם צריכים את המומחים של Gotfriends – ההייטק של ההשמה.

אנחנו נדאג שתגיעו ישירות למגייסים עם המלצה חמה ומנומקת מטעם אנשי המקצוע שלנו, חברת השמה להייטק המובילה בישראל. איתנו ייפתחו בפניכם המשרות החדשות ביותר, שמגיעות אלינו מתחת לרדאר, והמומחים שלנו יעניקו לכם ייעוץ וליווי לאורך כל תהליכי הגיוס, בראייה עתידית של כל מהלך הקריירה עליה אתם חולמים. מוכנים להפוך את החלום למציאות? שלחו לנו קורות חיים.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים