שותפים להצלחה

דרושים בחברת PayPal

הצעת עבודה ב PayPal

את השם PayPal אין צורך להציג, כל מי שביצע אי פעם רכישות דרך האינטרנט נתקל כנראה בשירותיה של החברה הגדולה ביותר בעולם לשירותי תשלום מאובטחים דרך האינטרנט. ראשית החברה בשנת 2000 באיחוד בין שתי חברות קיימות  - חברת Confinity שהוקמה על ידי פיטר טיל ומקס לווצ'ין, והחברה המתחרה, X.com, השייכת למיליארדר אילון מאסק.

שנתיים לאחר האיחוד שיצר את PayPal, נרכשה החברה על ידי חברת  eBay תמורת 1.5 מיליארד דולר, והפכה, כחברה המשרתת מאות מליוני משתמשים, למקור של כמעט מחצית מהכנסותיה של eBay.  אבל אל תמהרו לחפש מודעות דרושים eBay, כי בשנת 2014 התפצלו שתי החברות ו- PayPal חזרה להיות חברה עצמאית.

ב-2008 רכשה פייפאל את חברת הסטארטאפ הישראלית Fraud Sciences תמורת 169 מליון דולר, וב- 2015 רכשה את חברת הסטארטאפ הישראלית Cyactive ב-60 מליון דולר.

עבודה ב PayPal:

תחומים רלוונטים:
בפייפל מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

פייפל כמקום עבודה

מודעות דרושים PayPal המתפרסמות בארץ מציעות משרות במרכז הישראלי של החברה הנמצא בתל אביב. בנוסף, יגלה לכם מבט מהיר בקטגוריית דרושים PayPal שבאתר החברה, מגוון הצעות עבודה בחו"ל, בעשרות הסניפים שמחזיקה החברה ברחבי העולם.

אם בקרב מחפשי עבודה הייטק הוא התחום המשתלם והרווחי ביותר, אז בקרב מחפשי העבודה בהייטק, ובפרט בחיפוש אחר חברות הייטק בתל אביב, PayPal היא ללא ספק מהחברות היציבות והמשתלמות ביותר, אשר מספקת שירותים למאות מדינות ומוערכת בשווי שוק של כמיליארד דולר לפחות.

החברה מצהירה על עצמה כמחפשת אנשים שיעזרו בהפיכת כסף לבלתי נראה, בטוח, פשוט, גמיש ונגיש לכולם, ומזמינה את כל מי שרואה עצמו כשותף לחזון זה לענות על מודעת דרושים PayPal ולהצטרף לחברה.

כדי לקבל עבודה בפייפאל, תצטרכו, אחרי ששלחתם את קורות החיים שלכם, לעבור תהליך הכולל מספר ראיונות עבודה. אם אתם מגיעים לראשונה למעמד של ראיון עבודה בפייפאל, הכינו את עצמכם למספר חידות היגיון עליהן תצטרכו לענות, בהתאם לתפיסת החברה המחפשת עובדים יצירתיים ומהירי מחשבה החושבים מחוץ לקופסה.

מדוע מומלץ לעבוד בפייפאל

במסגרת תהליך הגיוס מתעניינת פייפאל גם בשאלות נוספות כמו: מה חשוב לכם, איך אתם רגילים ואוהבים לעבוד, ומה אתם צריכים ממקום העבודה שלכם על מנת לגדול ולהצליח – לחברה חשוב להפיק את המירב מעובדיה ולתת להם לא פחות מכפי שהם נותנים לה. מלבד חבילות הבריאות וההטבות שמציעה החברה, הייעוץ הפיננסי והקורסים המקצועיים שהיא מציעה לעובדיה, התרומה לקהילה וההשקעה בקידום העובדים בסולם המשרות, כוללת עבודה בפייפאל גם דאגה לנושא שלא נמצא בראש מעייניהם של רוב המעסיקים – חופש מהעבודה.

חברת פייפאל רואה את הזמן החופשי של עובדיה כחלק בלתי נפרד מתכנון ה- PayPal career שלהם. מה זה אומר בפועל? שבפעם הבאה שתראו מודעת דרושים PayPal ישראל תדעו שהיא טומנת בחובה גם תוכניות Time Off יחודיות לחברה, וחופשה של ארבעה שבועות בתשלום אחת לחמש שנים לכל עובד.  

לפני שאתם רצים למודעת דרושים PayPal הראשונה שתמצאו, עצרו רגע ותנו למומחים שלנו לעבוד בשבילכם. עבודה בפייפאל היא מצרך נדיר ומבוקש ואנחנו, Gotfriends, חברת בוטיק להשמה בתחום ההייטק, מתמחים במציאת משרות נדירות ומבוקשות לתותחי הייטק מוכשרים ונדירים. כמוכם! שלחו לנו קורות חיים וקחו קצת חופש מהמרדף. בפייפאל ידעו להעריך את זה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים