שותפים להצלחה

דרושים בחברת Tipalti

היא מראה קצב צמיחה של 120% בשנה, מדורגת שנה אחרי שנה ברשימות מקומות העבודה הטובים ביותר ונחשבת לחברת הפינטק הפרטית השנייה בגודלה בישראל. האם גם אתם רוצים לעבוד בטיפלתי?

הדרך המוצלחת של Tipalti התחילה ב-2010, כשהוקמה על ידי אורן זאב וחן עמית. עשר שנים מאוחר יותר היא קיבלה מעמד של יוניקורן כשהשלימה סבב גיוס על פי שווי של 2 מיליארד דולר, ובשנה שלאחר מכן הספיקה להכפיל פעמיים את שוויה ולהתברג למקום ה-15 ברשימת חברות הפינטק הפרטיות הגדולות בעולם.

החברה מפתחת פתרונות לאוטומציה של תהליכי התשלום בארגונים, ומספקת כלי ניהול מתקדמים למנהלי הכספים. ב-2021 רכשה תמורת 40 מיליון דולר את חברת הסטארט-אפ הישראלית Approve, העוסקת בניהול של תהליכי רכש. באמצעות רכישה זו, הרחיבה Tipalti את שירותיה גם לשלב הוצאת הרכש, הקודם לשלב התשלום והטיפול בחשבוניות.

עד 2019 השלימה החברה שלושה גיוסי הון בסך של 120 מיליון דולר. ב-2020 גייסה 150 מיליון דולר נוספים לפי שווי של יותר משני מיליארד דולר, דבר שהקנה לה את מעמד היוניקורן הנחשק. שנה מאוחר יותר, ב-2021, גייסה 270 מיליון דולר נוספים לפי שווי של 8.3 מיליארד דולר. גיוסים אלו מיקמו אותה במקום השני מבין חברות הפינטק הפרטיות בארץ ובמקום ה-15 בעולם.

עבודה ב Tipalti:

תחומים רלוונטים:
בטיפלתי מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

טיפלתי כמקום עבודה

המטה הראשי של החברה ממוקם בארה"ב ואילו מרכז הפיתוח Tipalti ישראל נמצא בתל אביב. החברה מדווחת על צמיחה של 120% משנה לשנה, דבר שמוביל לתנופת גיוסים מרשימה לצורך הרחבת כוח האדם בחברה ולהופעת משרות tipalti חדשות בלוחות דרושים הייטק תל אביב, באתר החברה וכמובן – אצלנו.
לחברת tipalti דרושים טאלנטים ממגוון תחומי התמחות שונים, לדוגמה: Chief Information Security Officer ,Mobile Software Engineer ,QA Automation Engineer ועוד. בכל אחת מהמשרות טיפלתי מציבה דרישות אחרות, אך בכולן היא דורשת מקצועיות ויכולת לשים את הלקוח במקום הראשון, דבר בזכותו היא שומרת על שיעור נטישת לקוחות נמוך במיוחד, בגובה 1%.

מדוע מומלץ לעבוד ב Tipalti

לחברת tipalti דרושים עובדים שיודעים לעבוד בצוות ורוצים להפוך את הצוות בו הם נמצאים לטוב יותר, שרוצים להותיר חותם ולהפוך רעיונות למציאות ומוכנים לחגוג את ההישגים הרבים שעוד צפויים להם. החברה מספקת סביבת עבודה מעולה, מקשיבה לעובדים בכל הדרגים והתפקידים ומקפידה לספק להם מקום לגדול בו מבחינה מקצועית.

הערכים והיצירתיות של החברה מתבטאים גם באופן בו היא מגייסת עובדים. ב-2021 פתחה החברה קמפיין גיוס במתכונת חבר מביא חבר וביקשה מהעובדים להעלות פוסטים יצירתיים בלינקדאין כדי להפיץ את הבשורה שלחברת tipalti דרושים עובדים חדשים. על כל 150 לייקים לפוסט, הבטיחה החברה לתרום 500 שקלים לעמותה על פי בחירת העובד. בנוסף, 6 העובדים שקיבלו הכי הרבה לייקים בחרו לאיזו עמותה תרמה החברה 5,000 שקלים נוספים, ובסוף הקמפיין, כשהחברה חצתה את יעד 20 העובדים שביקשה לגייס וגייסה 28 עובדים, היא תרמה 160 אלף שקלים נוספים שחולקו בין העמותות.

לצד הערכים, מספקת החברה גם תנאים מעולים לעובדים ומתגמלת אותם על ההצלחות שלה. ב-2021 ביצעה טיפלתי אירוע סקאנדרי שאפשר לכל עובד עם וותק של יותר משנתיים למכור מניות, והסתכם במכירות בעשרות מיליוני דולרים.

בטוחים שלחברת tipalti דרושים אנשים בדיוק כמוכם? מצוין! כי לצד משרות tipalti שמתפרסמות בלוחות דרושים הייטק או באתר החברה, יש גם עשרות משרות מעולות שמתפרסמות מתחת לרדאר ומגיעות בלעדית למועמדים שלנו, הרבה לפני שהן נחשפות לשוק מחפשי העבודה.

המומחים של Gotfriends – ההייטק של ההשמה, יחסכו לכם זמן יקר ויבטיחו שתקבלו הזדמנויות מעולות ומדויקות, מתוך חשיבה על הצרכים העכשוויים והעתידיים שלכם, ומתוך תכנון של הקריירה שלכם לטווח ארוך. כחברת השמה להייטק הגדולה בישראל, צברנו ידע וניסיון בכל הקשור לשוק ההייטק ולתהליכי הגיוס, ואנו שמחים לסייע לכל אחד מהמועמדים שלנו למצוא את דרכו המקצועית במהירות וביעילות. שלחו לנו קורות חיים והתפקיד הבא שלכם כבר בדרך.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים