שותפים להצלחה

Amiti

היא הייתה ידועה בעבר בתור הקרן של השבבים, כיום היא מתמחה בתחומים נוספים תוך מתן דגש לקידום ה-Diversity והעלאת שיעור הנשים בחברות שבהן היא משקיעה. האם אמיתי ונצ'רס היא הקרן שאתם מחפשים?

Amiti נוסדה בשנת 2010 על ידי בן רבינוביץ', במטרה להשקיע בחברות Deep Tech בשלבים מוקדמים. את שתי הקרנות הראשונות של אמיתי, שגייסו כ-70 מיליון דולר, הוביל רבינוביץ', כאשר בקרן השנייה הצטרף אליו כשותף אלי ניר, שבהמשך עזב.

ב-2022, כשאליו מצטרפים מודי רוזן (שהיה שותף מייסד בקרן מאגמה) ומיה פיזוב (שהייתה מנהלת השקעות בקרן ויולה), גייסה Amiti קרן שלישית בסך של 110 מיליון דולר. לקראת גיוס הקרן הרביעית, שעמדה גם היא על כ-110 מיליון דולר, עזב רוזן את השותפות אך המשיך לכהן כשותף בקרן השלישית. כיום, משמשים רבינוביץ' ופיזוב כשותפים מנהלים, ולצידם יפית שוורץ – שותפה וסמנכ"לית כספים.

Amiti מאמינה שהיכולת להשפיע בצורה הטובה ביותר היא בשלבי ההתחלה של סטארטאפים חדשים. היא שמה לה למטרה להעלות את שיעור הנשים ואוכלוסיות המיעוט בדירקטוריונים של החברות בהן היא משקיעה, ופועלת בשיתוף פעולה עם חברות הפורטפוליו שלה על מנת להגדיר שפת גיוון ויעדים מדידים להכללת אוכלוסיות מיעוט.

תחומי השקעה ופורטפוליו                                                                                                                              אמיתי ונצ'רס מגדירה את עצמה כקרן המחויבת לתמיכה בטכנולוגיות עמוקות שעושות שינויים אמיתיים בשווקים גדולים, ומתמקדת בעיקר בסקטור ה-Semiconductor. בראשית דרכה הייתה אמיתי ידועה כ"קרן של השבבים", אולם כיום היא משקיעה גם בתחומים נוספים כמו ביג דאטה, מובייל, קוואנטום, תחום האוטומוטיב, AI, VR/VA, ביולוגיה סינתטית וחישובית, דיפ לרנינג וכמובן חברות סייבר.

בין חברות ה-Portfolio שלה:

  • Amimon – המפתחת שבבים לשידור אלחוטי של וידאו באיכות גבוהה, עשתה אקזיט כ-15 שנים לאחר הקמתה.
  • Corephotonics – המפתחת זום אופטי למצלמת הסמארטפון, ועשתה גם היא אקזיט כ-7 שנים לאחר הקמתה, כשנמכרה לחברת סמסונג תמורת כ-160 מיליון דולר, על פי הערכות.
  • Innoviz – המפתחת טכנולוגיית לידאר למדידת מרחק עבור תעשיית האוטומוטיב ונסחרת בנאסד"'ק.
  • Autotalks – המפתחת שבבים לתקשורת בין כלי רכב לטובת הפחתת שיעור תאונות הדרכים. עשתה אקזיט כ-14 שנים לאחר הקמתה, כשנמכרה לחברת קוואלקום תמורת סכום שמוערך בין 350 ל-400 מיליון דולר.

פרטים ליצירת קשר

 https://www.amiti.vc/

 שדרות רוטשילד 22 תל אביב, קומה 25

 03-7220014

צעד חשוב לא פחות בשלבים המוקדמים – בניית צוות ראשוני חזק                                              במקביל לפנייה שתעשו למשרדי Amiti או לכל קרן אחרת במטרה לקבל מימון, אל תשכחו שכחלק מהנתונים שכל קרן בודקת, נבחן אחד הגורמים הקריטיים ביותר להצלחה של כל סטארטאפ – הצוות הראשוני שלכם.

זה הצוות שנמצא איתכם מהרגע הראשון, לא בגלל תנאים או שכר הייטק אלא מתוך אמונה במוצר. זה הצוות שיודע לתפקד בחוסר ודאות, לעבוד במהירות, להסתגל לשינויים ולבנות בסיס חזק שממנו תתפתח החברה שעליה אתם חולמים. גיוס הצוות הראשוני הזה הוא לא גיוס טכנולוגי רגיל שאפשר לנהל על ידי פרסום משרות סייבר או תוכנה בלוח דרושים הייטק. הוא מצריך היכרות מעמיקה עם האתגרים הצפויים לכל סטארטאפ בתחילת דרכו, ויכולת להבין מהם המאפיינים הטכנולוגיים, המקצועיים והאישיותיים של המועמדים להם אתם זקוקים בשביל לצלוח את האתגרים הללו.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן - Gotfriends, חברת ההשמה להייטק הגדולה בישראל. אנו מתמחים בגיוס צוות ראשוני מנצח לסטארטאפים ויש לנו ניסיון של שנים בליווי מאות סטארטאפים לאורך שלבי הגיוס הראשונים. אנו יודעים לנתח את הצרכים המדויקים שלכם, להבין מהו תמהיל המועמדים הדרוש לכם ולאתר מבין כל הטאלנטים שלנו את אלו שיתאימו לכם ביותר ויעזרו לכם להוביל את הרעיון שלכם לכדי מימוש מוצלח במציאות. אז רגע לפני הטלפון ל-Amiti, צרו קשר גם איתנו כדי להבטיח לעצמכם צוות שבידיו תוכלו להפקיד את החזון שלכם בלב שלם.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים