שותפים להצלחה

Grove Ventures

הם מתמקדים בהשקעות בשלבים מוקדמים של חברות דיפ טק ויודעים דבר או שניים על הקמת חברה מצליחה מאפס. האם Grove Ventures תהיה הקרן שתשקיע בכם?

אין הרבה קרנות הון סיכון בישראל ששניים מהשותפים בהן הם יזמים שהקימו חברות בשווי של מיליארדי דולרים, אבל זה בדיוק הסיפור של Grove Ventures. הקרן הוקמה ב-2016 על ידי שלושה שותפים – דב מורן, לוטן לבקוביץ' וסיגלית קלימובסקי.

מורן, למי שלא מכיר את השם, ידוע כממציא ה-USB Flash Drive, או במילים אחרות – הדיסק און קי, והחברה שבמסגרתה פותחה הטכנולוגיה, M-Systems, נמכרה על ידו בשנת 2006 לחברת SanDisk תמורת 1.55 מיליארד דולר. כיום, משמש דב מורן כשותף מנהל ולצידו שותפים לוטן לבקוביץ', רננה אשכנזי וליאור הנדלסמן, ממייסדי סולראדג', חברה ששווי השוק שלה הגיע ליותר מ-15 מיליארד דולר.

ב-2017 גייסה הקרן הראשונה – "גרוב 1" - 110 מיליון דולר שהושקעו, בין היתר, בחברות כמו Wiliot, NeuroBlade ו-RapidAPI. ב-2020 גייסה הקרן השנייה – "גרוב 2" – 123 מיליון דולר מגופים מוסדיים בארץ ובחו"ל, גופי family office ועוד, וב-2022 גייסה הקרן השלישית – "גרוב 3" – 185 מיליון דולר נוספים.

הקרן משקיעה בדרך כלל בין חצי מיליון ל-5 מיליון דולר בכל חברה, ועם כל קרן שהיא מגייסת היא מבצעת השקעות המשך גם במרבית חברות הפורטפוליו שלה. בנוסף, Grove Ventures מסייעת לחברות בהן היא משקיעה במתן עצות מקצועיות ובסיוע בבניית קשרים מקצועיים ויוזמת מאות פגישות מדי שנה בין חברות הפורטפוליו שלה לחברות בינלאומיות מובילות.

תחומי השקעה ופורטפוליו
Grove Ventures הוקמה במטרה להשקיע ביזמים בשלבים מוקדמים הפועלים בתחום הדיפ טק. הקרן שמה דגש על שווקים הנמצאים על סף מהפכה דיגיטלית ומשקיעה, בין היתר, בתחום השבבים, ה-IOT, הרפואה הדיגיטלית, תשתיות הענן, הבינה המלאכותית, המציאות הרבודה, התחבורה החכמה ועוד.

בין חברות ה-Portfolio שלה: 

  • Wiliot – המפתחת שבב בגודל של בול דואר, שאינו זקוק להטענה וניתן להדבקה על מוצרים שונים לצורך למידת מיקומם, תוקפם ומצבם.
  • TriEye – המפתחת מצלמת אינפרא-אדום לרכב חכם ואוטונומי, ומאפשרת זיהוי מכשולים גם בתנאי מזג אוויר קשים ותאורה בעייתית.
  • NeuroBlade – המפתחת שבבים ייעודיים ליישומי בינה מלאכותית המאפשרים להאיץ את הטיפול בכמויות מידע עצומות.
  • Lumigo – המפתחת פלטפורמה למעקב אחר אפליקציות ענן, זיהוי בעיות ותיקונן.

פרטים ליצירת קשר

https://www.grovevc.com/

מגדל עזריאלי שרונה תל אביב, דרך מנחם בגין 121, קומה 56

  03-5406060

 contact@grovevc.com

צעד חשוב לא פחות בשלבים המוקדמים – בניית צוות ראשוני חזק
מימון הוא חלק הכרחי בחייו של כל סטארטאפ, אבל לצד הצעדים שתעשו על מנת לקבל את ההשקעה הנדרשת, חשוב לפעול גם במישור אחר, חשוב לא פחות להצלחת הסטארטאפ שלכם – בניית צוות ראשוני חזק.

גיוס הצוות הראשוני בסטראטאפ אינו דומה לאיוש משרות הייטק בחברה שכבר צברה ותק מסוים ויציבות. בגיוס מהסוג הזה אתם עוד תתנסו בעתיד, כשהחברה שלכם תתחיל לצמוח ולאט לאט תפתחו משרות תוכנה ותפקידים חדשים לאיוש. אך בשלבים הראשוניים, לסטארטאפ שלכם יש צרכים ייחודיים וכדי להביא אותו להצלחה שלה אתם מצפים, יש לגייס טאלנטים בעלי כישורים ומאפיינים מסוימים מאוד, אשר עונים על הצרכים הללו.

עם Gotfriends, חברת השמה להייטק הגדולה בישראל, תקבלו תהליך גיוס טכנולוגי מדויק, יעיל ואפקטיבי שיבטיח לכם צוות מנצח. אנו מתמחים בגיוס עובדים לבניית הצוות הראשוני בסטארטאפים, מכירים היטב את השלב ההתחלתי ואת הצרכים המערכתיים הכרוכים בו, יודעים כיצד למפות ולאפיין את הצרכים הללו, לתרגם אותם לפרופילי המועמדים בתפקידים הטכנולוגיים הרצויים וכמובן לאתר ולגייס את הטאלנטים המתאימים. אז לצד הפניות לקרנות השונות, אתם מוזמנים ליצור קשר גם איתנו ולוודא שברגע שהמשקיעים יזהו את הפוטנציאל שלכם – יהיה לכם כבר צוות שיוכל לממש אותו.

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים