שותפים להצלחה

דרושים בחברת Mellanox

דרושים בחברת Mellanox

חברת Mellanox היא חברה ישראלית מצליחה, אחת הדוגמאות הבולטות המבהירות מדוע רבים כל כך מכתירים את ישראל כמעצמת הייטק. החברה הוקמה בשנת 1999 במטרה לייצר רכיבים אלקטרוניים להאצת התקשורת בין מערכות אחסון שונות לבין השרתים.

הרכיבים שמייצרת החברה, שנחשבת לפורצת דרך בתחומה, משמשים לפיתוחים טכנולוגיים בתחום הבידור, ייצור התרופות, מערכות בטיחות בכלי רכב, מערכות לאזהרה בפני אסונות טבע ועוד, ונמצאים כיום בשימוש של מרכזי הנתונים ומחשבי העל המובילים בעולם.

החברה, ששוויה מוערך בכמעט 6 מיליארד דולר, מעסיקה כ-3,000 עובדים, שני שליש מתוכם בישראל והשאר בסניפי החברה בחו"ל. בשנת 2010, בעקבות רכישה של חברת וולטייר הישראלית ב-218 מליון דולר, הפכה מלאנוקס לספקית המובילה בתחום פתרונות הקישוריות. ב-2015 רכשה את חברת איזיצ'יפ הישראלית ובתחילת 2019 נרכשה על ידי חברת Nvidia האמריקאית תמורת 6.9 מיליארד דולר, רכישה בה היו מעוניינים שמות גדולים נוספים כמו מייקרוסופט, אינטל וזיילינקס.

עבודה ב Mellanox

תחומים רלוונטים:
במלאנוקס מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

מלאנוקס כמקום עבודה

את שם החברה ניתן למצוא בלוחות דרושים הייטק תחת הקטגוריה דרושים הייטק יקנעם, בה ממוקם המרכז הראשי של החברה, אך גם תחת קטגוריות רבות נוספות כיוון שחמישה מרכזי פיתוח של החברה ממוקמים בקרית גת, באר שבע, תל אביב, רעננה ותל חי.

אל תופתעו אם תראו מודעות דרושים Mellanox הפונות גם לתושבי הרשות הפלסטינית כיוון ששלושה מרכזי פיתוח נוספים ממוקמים בעזה, בשכם ובעיר רוואבי, ובנוסף מחזיקה החברה גם מרכזי פיתוח ומשרדים בארה"ב, הודו, סין, סינגפור, אוקראינה ודנמרק.

מודעות דרושים Mellanox פונות למגוון רחב של אנשי הייטק בתחום התוכנה והחומרה, במטרה לעבור עם העובדים המגוייסים דרך ארוכה ומספקת. המנהלים שביניכם ימצאו, בדרך כלל, פחות הצעות עבודה ב Mellanox כיוון שהחברה מאמינה ומעדיפה להשקיע את משאביה בקידום והכשרת מנהלים מתוך הצוות הקיים.

מדוע מומלץ לעבוד במלאנוקס

מלאנוקס מציעה תנאי עבודה מהטובים במשק, לא רק מבחינת השכר וההטבות המגיעות עם התפקיד,אלא גם מבחינת סביבת העבודה. הנהלת החברה דוגלת ביצירת תחושה משפחתית ומשקיעה לא מעט על מנת לוודא שתחושה זו אכן קיימת בקרב העובדים, גם כיום, כשמדובר בחברת ענק הפרושה ברחבי העולם.

יחד עם זאת, רואה החברה באיתגור העובדים ובטיפוח התחרותיות אמצעי להבטחת חדשנות, יצירתיות ומצוינות, מעודדת את עובדיה ומתגמלת אותם בהתאם. החברה רואה את העצמת הכישרון והבטחת ההצלחה של עובדיה כחלק בלתי נפרד מתפקידה. במלאנוקס תהנו לא רק מתנאים מעולים אלא גם מסביבת עבודה עם ערכים - החברה מחויבת לא רק לעובדיה אלא לקהילה כולה, תורמת אחוז אחד מהכנסותיה השנתיות לצדקה ומשתתפת ביוזמות שונות למען הסביבה.

מודעות דרושים Mellanox פונות לכל מהנדס תוכנה או חומרה, איש מכירות או מערכות מידע שמעוניינים להצטרף לצוות מנצח ולחגוג יחד עם החברה את הישגי העבר ואת ההצלחות העתידות להגיע. בחברה תוכלו לבנות קריירה ארוכה, מלאה באתגר ועניין, להתקדם לתפקידים ניהוליים או לפרוייקטים חדשניים ולדעת שתמיד תקבלו את הכלים על מנת להיות בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית.

אם גם אתם רוצים להצטרף לשורותיה של מעצמה ישראלית מרשימה כמו מלאנוקס, אם נמאס לכם לפנות שוב ושוב לאותן מודעות, ואם נמאס לכם לשמוע על חברות השמה בהייטק, הגעתם למקום הנכון. Gotfriends היא לא עוד חברת השמה אלא חברת בוטיק המתמחה בעולם ההייטק ומפעילה רשת חברתית רחבה של קשרים, המאפשרת לנו להגיע ראשונים אל כל המשרות השוות ביותר. שלחו אלינו את קורות החיים שלכם, והמשרה החדשה שלכם בדרך אליכם.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים