שותפים להצלחה

דרושים בחברת רפאל


דרושים בחברת רפאל

רפא"ל נחשבת לאחת מחברות ההייטק הגדולות בתעשייה הביטחונית בארץ. רפא"ל, המכונה גם: רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ, החלה את דרכה בשנת 1948 ועסקה בעיקר במחקר ופיתוח של אמצעי לחימה צה"ליים. כיום רפא"ל נחשבת לסיפור הצלחה עולמי ולאחד ממקומות העבודה המבוקשים ביותר בקרב מהנדסים והייטקיסטים בישראל. לכן, אין זה פלא כי אחד ממונחי החיפוש הנפוצים ברשת הוא רפאל דרושים.

הכנסות החברה עומדות כיום על 8.1 מיליארד דולר ורווח נקי של 446 מיליון שקל, מעסיקה כ-7,339 עובדים ומציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות ומערכות חדשניות: מערכות נשק מונחות מדויקות, מערכות תת ימיות, אמצעי מיגון, מערכות ואמצעים ימיים, סימולאטורים ואמצעי הדרכה, מערכות הינע חלליות, אמצעי יבשה ואוויר, מודיעין, לוחמה אלקטרונית, תקשורת, פיקוד, מחשבים ובקרה.

עבודה ברפאל:

תחומים רלוונטים:
ברפאל מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

רפאל הפכה לשם דבר בתעשייה הבטחונית העולמית ונחשבת לגאווה ישראלית, עם מחזור מכירות וייצוא מהמובילים בתעשייה הביטחונית הישראלית. מאז הפיכתה לחברה ממשלתית ותהליך ההבראה שעברה, הפכה לחברה מתקדמת, חדשנית ומשגשגת, שמחצית מרווחיה הולכים למדינת ישראל.

אין ספק כי עבודה בחברה שכזו תסב גאווה רבה לעובדים, אשר יוכלו ליהנות הן מקריירה עם אופק מקצועי וביטחון תעסוקתי והן מתרומה לביטחון המדינה ולכלכלתה. לפיכך, אין זה פלא כי יותר ויותר סטודנטים ובוגרי הנדסה ותחומי מדעי המחשב, בוחרים להתמודד על מגוון משרות דרושים בחברה, מתוך ידיעה ברורה כי משרה התחלתית בחברה שכזו היא קרש קפיצה לקריירה מפוארת.

רפאל כמקום עבודה

בשנים האחרונות, הפכה רפאל לאחד ממקומות העבודה המבוקשים ביותר בקרב אנשי הייטק בישראל. ביטחון תעסוקתי, עניין ואתגר, סביבת עבודה חדשנית, משאבי אנוש וקריירה לצד משפחה הם הערכים המובילים ברפאל, המושכים צעירים כמבוגרים להתמודד על משרות עבודה ברפאל.

רפאל מחזיקה במפעלים בגליל וביניהם: מכון דור ליד קריית ביאליק, מכון לשם ליד כרמיאל, RDC ליד יקנעם עלית, ושני סניפים קטנים ברמת גן ובירושלים. בנוסף, מחזיקה רפאל גם בשלוחות בעולם: ברזיליה, סיאול, וושינגטון, דלהי, ניו יורק, קנברה, מדריד, פרנקפורט ולונדון. החברה נחשבת למעסיקה הגדולה ביותר מבין חברות הייטק בצפון.

לחברת רפאל דרושים עובדים במגוון תפקידים: מהנדסים, כלכלנים, אנשי שיווק, משאבי אנוש, חשמל, מדעי המחשב ואלקטרוניקה. המגוון הרחב של משרות דרושים ברפאל, מאפשר גם לעובדים שאינם מגיעים מתחומי ההייטק, להשתלב באחת מחברות ההייטק המעניינות והחזקות ביותר בשוק הישראלי.

מדוע מומלץ לעבוד ברפאל

רפאל דרושים מובילה בדירוג חברות ההייטק והתעשייה הביטחונית שהכי טוב לעבוד בהן בארץ, לצד חברות מובילות כגון: אלביט מערכות, התעשייה האווירית לישראל, אלתא, אירונאוטיקס ועוד.

אם אתם מעוניינים לעבוד במקום שבו אתם יכולים גם לתרום לביטחון המדינה וגם ליהנות מקריירה מעניינת עם ביטחון תעסוקתי- רפאל היא המקום הנכון עבורכם. רפאל מבטיחה לעובדיה מגוון עצום של תפקידים עם אופק מקצועי וניהולי, לצד סביבת עבודה נעימה המאפשרת לשלב בין עבודה למשפחה, תנאי שכר ותנאים סוציאליים רחבים, כיאה לחברה ממשלתית ועוד שלל הטבות ויתרונות. רוצים לבדוק בעצמכם? הקליקו רפאל דרושים בגוגל או דרושים הייטק חיפה ותוכלו לגלות בעצמכם.

רוצים להפוך לחלק ממשפחת רפאל, אבל מפחדים להיבלע בין אלפי המועמדים המגישים קורות חיים למגוון משרות רפאל דרושים? לשם כך אנחנו כאן.

חברת ההשמה GotFriends מציעה לכם ליווי מקצועי, לצד מאגר מוביל של משרות רפאל דרושים ייחודיות, טרם פרסומן באתרי חיפוש העבודה הפופולאריים ברשת. אנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו את קורות החיים שלכם וליהנות מייעוץ מקצועי והתאמה מדוייקת של הג'וב הנכון ביותר למסלול הקריירה שלכם, לניסיון התעסוקתי, להשכלה, להכשרה ולשאיפות המקצועיות שלכם, כך שתוכלו לבלוט בעת הגשת מועמדות.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים