שותפים להצלחה

דרושים בחברת eToro

דרושים בחברת eToro

המוח היהודי מייצר לנו פטנטים, אומר המשפט הישן, וחברת eToro היא ללא ספק דוגמא מוצלחת לחדשנות וליכולת ההמצאה של העם היושב בציון. במעט יותר מעשור בו היא קיימת, הפגינה החברה קצב צמיחה מרשים, גייסה מליוני דולרים וצירפה לשורותיה מליוני משתמשים.

החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי שני האחים יוני ורונן אסיא, וחברם דודו רינג. יוני אסיא התעניין  כבר מגיל התיכון בעולם המניות, בהמשך רכש הכשרה כמתכנת וכמנהל השקעות. אליו חברו אחיו רונן, מהנדס תעשייתי, ודודו רינג, חברו ללימודים של יוני אסיא. השלושה ביקשו להקים רשת חברתית להשקעות בשוק ההון, אשר תאפשר למשתמשים לעקוב אחרי השקעות של משתמשים אחרים, ללמוד מפעולותיהם ואף לחקות אותן.

הפעילות בחברה כללה, מתחילת הדרך, מסחר במניות, סחורות, מדדים ומטבעות אקזוטיים, ובמאי 2018 נכנסה החברה בכל הכוח אל השוק האמריקאי על ידי אפשור מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. יותר מ-10 מליון אנשים משתמשים ברשת ההשקעות החברתית של eToro, הנחשבת לגדולה בעולם, כאשר בכל רבעון מסתכמים הסכומים המופקדים ברשת בשווי עצום של עשרות מליוני דולרים ויותר. בשנת 2018 הוערך שוויה של החברה בכ-800 מליון דולר, ובשנת 2019 רכשה eToro חברת קריפטו דנית בשם Firmo.

עבודה בeToro:

תחומים רלוונטים:
באיטורו מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

eToro כמקום עבודה

חברת eToro הוקמה בישראל, ובסיסה נמצא כאן עד היום. את מודעות דרושים eToro אתם עשויים למצוא, בן היתר, בלוחות דרושים ברמת החייל, כיוון שמרכז החברה הישראלי נמצא ממש לא רחוק משם, על גבול בני ברק. עוד משרדים eToro מחזיקה מעבר לים, בבריטניה, סין, קפריסין, אוסטרליה, רוסיה, דנמרק ועוד.

בסך הכל מחזיקה החברה כיום מעל 500 עובדים בסניפיה השונים, כאשר מדי יום מתפרסמות מודעות דרושים eToro נוספות, על מנת לעמוד בקצב הגדילה המהיר של החברה. הצעות עבודה בחברת eToro עשויות להיות רלוונטיות לאנשי הייטק שאפתנים ואוהבי אתגר מכל תחומי הענף, כך שגם מפתח PHP, גם מהנדס DevOps, גם מנתח השקעות וסיכונים, כל אלה ורבים נוספים יוכלו למצוא מודעות דרושים eToro מתאימה להכשרתם.

מדוע מומלץ לעבוד ב- eToro

עבודה בהייטק היא תמיד הבטחה לקריירה מתגמלת ותנאים טובים, אך מדוע מומלץ לבחור דווקא בחברת eToro על פני חברה אחרת? ראשית, כיוון שמודעות דרושים eToro הן הזדמנות להצטרף לחברה פורצת דרך, חדשנית ומקורית, המתפתחת במהירות חסרת תקדים, ומאפשרת לעובדיה לגדול, לצמוח, ולכבוש פסגות חדשות יחד איתה.

שנית, החברה נחשבת בכל העולם כפורצת דרך בתחומה, מופיעה באופן שוטף ברשימות של חברות הפינטק המובילות בעולם, ומקבלת את אמונם של המשקיעים הגדולים בעולם, שהשקיעו בה עד כה מעל 220 מליון דולר. בשנת 2016, לאחר פחות מעשר שנים של פעילות, נבחר יוני אסיא, ממקימי ובעלי החברה, לאחד מ-100 האנשים המשפיעים ביותר של ארגון הדיגיטל העולמי.

גם מבחינת ראיון eToro מוכיחה את יתרונותיה של חברה צעירה, שנמצאת בצמיחה. כבר במעמד ראיון העבודה תוכלו להבחין באווירה המשפחתית והאינטימית הקיימת בחברה, ויחד עם זאת תבינו מהר מאוד כי משרות חדשות נפתחות בכל רגע, מה שמייצר תחרות בריאה ושפע של אפשרויות לקידום. הגעה לראיון בחברת eToro אינה עניין של מה בכך כיוון שמודעות דרושים eToro זוכות לביקוש גבוה במיוחד, והמצטרפים לחברה נבחרים בקפידה.

אם אתם חושבים שיש לכם את החשיבה החדשנית והחדה והרעב לאתגרים שהחברה מחפשת, אין סיבה שתשלחו קורות חיים למודעת דרושים eToro, כשאיתנו תגיעו ישירות למגייסי החברה. שליחת קורות חיים ל- Gotfriends תבטיח לכם חשיפה למשרות שלא מתפרסמות בלוחות הדרושים, ונקודת פתיחה טובה הרבה יותר משל אחרים. חברות הייטק בכל הארץ סומכות עלינו שנמצא עבורם את המועמדים הטובים ביותר, אתם יכולים לסמוך עלינו שנמצא לכם את המשרה הטובה ביותר.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים