דרושים בחברת Matomy

דרושים ב matomy

Matomy מדיה גרופ הינה חברה ישראלית מובילה בשוק הפרסום הדיגיטלי העולמי. החברה המתמחה בפרפורמנס מרקטינג, נוסדה בשנת 2007 ומאז גדלה בקצב מסחרר. היא מציעה מגוון פתרונות פרוגרמטיים המותאמים אישית ונתמכים על ידי יכולות מדיה פנימיות, ניתוח נתונים גדול וטכנולוגיית אופטימיזציה.

בשנים האחרונות, ניתן להבחין בעלייה בחיפושים אחר
Matomy דרושים וזאת בזכות עלייתה של החברה לכותרות. Matomy הרחיבה את פעילותה הענפה בעיקר באמצעות רכישות אסטרטגיות שונות, כמו של חברת Team Internet באמצעותה היא מפעילה פלטפורמה למוניטיזאציה דרך שימוש בדומיינים, חברת Optimatic האמריקאית (אותה רכשה ב-25 מיליון דולר) באמצעותה היא מקדמת מסחר בווידאו בדסקטופ ובמובייל וחברת MobFox (אותה רכשה ב-17.6 מיליון דולר) דרכה היא מחברת בין מפרסמים לשותפי מדיה בתוך אפליקציות. בנוסף, החברה מבצעת שיווק דרך המייל.

מי שיחפש
Matomy דרושים או דרושים הייטק בת"א יראה ש- Matomy הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה של לונדון ובבורסה לניירות ערך תל-אביב. על פי נתונים, לחברה 5,000 לקוחות פעילים, ביניהם HSBC, American Express ועוד ובזמן הקרוב כוונתה להתמקד בעיקר בתחומי המובייל ודומיין מוניטיזיישן בהם היא מזהה פוטנציאל רב.

עבודה ב Matomy:

תחומים רלוונטים:
במאטומי מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

Matomy כמקום עבודה

אם תחפשו Matomy דרושים, תגלו שהחברה מעסיקה כ-400 עובדים בארץ ובעולם במגוון משרות: פרסום, שיווק, מכירות ומשרות טכנולוגיות. החברה בעלת 11 סניפים, ביניהם בלונדון, בייג'ין, פורט לודרדייל, וינה ועוד. מי שינסה לחפש matomy כתובת, ימצא שמטה החברה שוכן ברמת החייל בתל- אביב ולכן, פעמים רבות החברה מפרסמת משרות פנויות תחת דרושים הייטק רמת החייל).

מהצעות העבודה של החברה, מסתמן ביקוש רב לתפקידים דוגמת מהנדס דאטה, מפתח QA, מהנדס DevOps, מנהל תיק לקוחות ועוד. על פי מודעות  הדרושים עולה שהחברה מחפשת אנשים מיומנים ובעלי הידע והרקע המתאים, שנלהבים בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי ומעוניינים לפתח קריירה בחברה שעומדת בחוד החנית של התעשייה.

מדוע כדאי לעבוד ב- Matomy

Matomy ישראל הינה חברת הייטק המאופיינת בקצב צמיחה מהיר במיוחד, עם רשימה של לקוחות מובילים, המציגה טכנולוגיות חדשניות וכובשת שווקים חדשים. שווה לחפש Matomy דרושים כדי לעבוד בחברה: עובדי החברה נהנים מסביבת עבודה צעירה ואנרגטית המציע להם קורסים מקצועיים יחד עם ימי כיף, מסיבות וספורט. מטומי ישראל מציעה הזדמנויות רבות לפיתוח קריירה בתחומים כמו Big Data, High Scale ומערכות מדיה מתקדמות, אופציות לרילוקיישן ונסיעות עסקים לחו"ל ועבודה בחברת מדיה גלובלית מצליחה שלא עוצרת לרגע. במחצית הראשונה של 2017, החברה דיווחה על גידול של 13% בהכנסות ל--141 מיליון דולר ונראה שהיא ממשיכה לדהור קדימה.

מחפשים Matomy דרושים? רוצים לעבוד בחברת המדיה המשגשגת? פנו ליועצי חברת השמה Gotfriends המחוברת ללב תעשיית ההייטק. יועצי הגיוס שלנו ילוו אתכם באופן אישי ובליווי צמוד בדרך אל הג'וב הנחשק בחברה המובילה.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים