דרושים במארוול

אם תמיד חלמתם להיות חלק מחברה בעלת שם עולמי, מארוול היא ללא ספק המקום בשבילכם. עם 18 מרכזי פיתוח בכל העולם, וסך של כ-5700 עובדים, מובילה מארוול את תעשיית השבבים העולמית בתחומי האחסון, המחשוב והתקשורת. בישראל מחזיקה החברה שני סניפים, אותם בחרה למקם בשני מוקדי הריכוז העיקריים של חברות הייטק בפתח תקווה וביקנעם. בשני סניפים אלו מתרכזת מארוול בתחום הנטוורקינג ונחשבת לאחת מחברות הפיתוח הגדולות ביותר בארץ ללא רצפת ייצור.

בשנת 2012 הוגדרה החברה כאחת ממאה החברות החדשניות ביותר בעולם, על פי סוכנות הידיעות תומסון רויטרס, וכיום ניתן למצוא בין לקוחותיה חברות ענק כמו גוגל, מיקרוסופט, אפל, סוני, סמסונג ועוד רבות וטובות.

עבודה ב Marvell:

תחומים רלוונטים:
במארוול מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה - משרות דומות:

מארוול כמקום עבודה

בשני סניפיה בארץ מחזיקה מארוול כ-700 עובדים, כאשר גם לסניף פתח תקווה וגם עבור מארוול יקנעם דרושים תמיד מוחות חדשים ויצירתיים. כחלק מחזון החברה, מצהירה מארוול ישראל על רצונה להתמקם כמרכז פיתוח מוביל הן בתעשיית ההייטק הישראלית והן בין מרכזי הפיתוח העולמיים של החברה. בד בבד מקפידה החברה לההצהיר כיצד היא רואה את המחויבות שלה כלפי העובדים – להשקיע בסביבת העבודה ולשאוף לערכים, אתגרים, עבודת צוות, גמישות, חשיבה מחוץ לקופסא וחדשנות.

לצד מודעות מארוול דרושים עבור סניפי החברה בארץ, ניתן למצוא לא מעט הצעות עבור Marvell careers – משרות בסניפים שמעבר לים. גם תפקידים בארץ עשויים להוביל במרוצת הזמן לקידום הכולל רילוקיישן. את החשיבה מחוץ לקופסא של החברה ואת השאיפה להגיע לכמה שיותר אנשים מוכשרים, ניתן לראות במודעות מארוול דרושים באתר החברה, שם לצד פירוט התפקידים הם מציעים לכל מי שלא מצא משרה מתאימה, פשוט לשלוח להם קורות חיים והם יראו אם יוכלו למצוא התאמה.

מדוע מומלץ לעבוד במארוול

משרות ב Marvell מציעות הרבה יותר ממודעות דרושים היי טק סטנדרטיות. לצד סביבת עבודה משפחתית וערכית הנשענת על עבודת צוות, מקבלים העובדים ליווי צמוד להתפתחות אישית במטרה לייצר את הדור הבא של מנהלי החברה. הליווי כולל מגוון הכשרות, כנסים והדרכות ואפילו בית ספר של ממש למנהיגות מקצועית וארגונית. לצד ההכשרות הניהוליות, מקפידה החברה שהמשרות שלה יהוו מן הרגע הראשון, גם כשמדובר במשרות סטודנטים, פתח ל- Marvell careers על כל המשתמע מכך – השתלבות מלאה ומשמעותית בעשייה המקצועית ובצוותי הפיתוח של החברה.

חברת מארוול ישראל מתגאה בחשיבות העצומה שהיא מייחסת לרווחת העובד, ומתהדרת בתנאי עבודה מהטובים בארץ, הכוללים חבילת בריאות מקיפה לצד ביטוחים נוספים, תנאי ליסינג מעולים, חדרי כושר לשימוש העובדים, מתנות לחגים ולאירועים שונים ואפילו קייטנות וחוגים לילדי העובדים.

רואים את עצמכם שולחים מודעה עבור Marvell דרושים, מגשימים חלום ומשתלבים באחת מאותן Marvell careers? מצוין, כי אנחנו מעולים בהגשמת חלומות. צוות המומחים שלנו ב-GotFriends ימצא עבורכם את המשרה המושלמת עבורכם, זו שבמארוול רק מחכים שכבר תגיעו לאייש.

מידע נוסף:

המשרה הבאה שלך נמצאת כאן

תחום
מקצוע

אזור

אזור

נא לבחור תחום
שלחו קורות חיים